fbpx skip to Main Content

ELEKTRIAUTO LAADIMINE

Soovid koju või kontorisse elektriauto laadimisjaama? Meie aitame Sind!

MIKS ON ELEKTRIAUTOLE ERALDI LAADIMISJAAMA VAJA?

Elektriautod vajavad regulaarset laadimist samamoodi nagu tavaautod tankimist. Akude mahtuvuse tõttu tuleb neid laadida tihedamini kui sisepõlemismootoriga autosid tankida. Elektriautode puhul on aga üks suuremaid eeliseid see, et „tankimiseks“ ei pea sõitma tanklasse, vaid auto saab jätta laadima pea igale poole (koju, tööle, parklasse jne), kus on olemas elektriühendus.

Laadides tavalisest seinapistikust võib laadimisaeg olla talumatult pikk, isegi kuni mitukümmend tundi. Et auto öö jooksul või tööl oleku ajal täis laadida on olemas eraldi laadimisjaamad, mis võimaldavad (olenevalt laadija võimsusest) aku täis laadida alates 30 minutist kuni 8 tunnini.

TOOTEVALIK

Kodulaadijad

Kodulaadija, nagu nimigi ütleb, on otstarbekas auto laadimiseks kodustes tingimustes. Meilt saad tellida laadija koos paigaldusega või lähimasse pakiautomaati. Hinnad alates 599 eurost!

Avalikud laadijad

Avalikud laadijad sobivad näiteks kaubanduskeskustesse, büroosse, hotelli, parkimismajja. Erinevalt kodulaadijatest on neil kasutaja identifitseerimise võimalus ja internetiühendus, mis võimaldab kaughaldust.

Kiirlaadijad

Kiirlaadijad, nagu nimigi ütleb, laevad aku täis kiiresti. Tavaline laadimisaeg neis laadjates on 15 minutit kuni 1 tund. Sellist tüüpi laadimisjaamad sobivad hästi näiteks tanklatesse või kiirsöögikohtadesse.

Tarvikud

Kui vajad laadimiskaablit, et oma autot avalikus või kodulaadijas laadida, siis leiad selle siit. Saadame kaabli Sulle mugavalt lähimasse pakiautomaati!

MILLIST LAADIJAT VALIDA?

Esmalt tasub mõelda, kui võimsat laadijat soovid. Laadija võimsusest oleneb otseselt laadimiskiirus. Tasub aga tähele panna, et ainuüksi võimsast laadijast ei piisa, vaid ka autol peab olema peal piisavalt võimas pardalaadija, et see suudaks laadimisvoolu “vastu võtta”. Nissan Leafil on näiteks kas 3,3 kW või 6,6 kW pardalaadija, olenevalt mudelist. Teslal on standardis 11 kW ja lisana võimalik osta 22 kW pardalaadija. Lisaks on oluline, et paigaldatavas kohas oleks ka piisavalt elektrivõimsust. Allolev kalkulaator aitab välja selgitada maksimaalse laadimiskiiruse erineva võimsusega laadijatega.

Kui jääd laadija valimisega hätta, siis võta meiega kontaktivormi kaudu ühendust ja aitame leida just Sulle sobiva laadija.

KUIDAS TOIMUB LAADIJA SOETAMINE?
Vali Endale Sobiv

Vali endale sobiv

Allolevad lingid (kodu-, avalikud ja kiirlaadijad) viivad Sind meie tootevalikuni, kust saad valida just enda vajadustele sobiva laadija. Kui Sa ei oska valida, siis võtke ühendust kontaktivormi kaudu ja me aitame leida just Sulle sobiva laadija.

Teeme Pakkumise

Teeme pakkumise

Järgnevalt teeme pakkumise, milles on ära toodud laadijad, mis Sinu vajadustele sobivad. Üritame teha võimalikult laiapõhjalise pakkumise, milles oleksid esindatud nii soodsamad kui ka kõrgema hinnaklassi laadijad, et leiaksid just endale meelepärase.

Tellime Laadija

Tellime laadija

Pärast sobiva laadija välja valimist ja tasumist tellime laadija (kui meil endal seda laos pole).

Paigaldame Laadija

Paigaldame laadija

Kui oled tellinud ka paigalduse, siis lepime Sinuga kokku sobiva aja ning elektrik paigaldab laadija soovitud asukohta.

Valmis!

Valmis!

Laadija on kasutamiseks valmis!

KLIENDID MEIST
Alo Kõrve

Minu silmis sujus kõik ilusti laadija ostu sooviga seoses. Tahtsin lihtsamat ja odavamat ja ei hakatud pähe määrima midagi muud. Suhtlemine on meestel viisakas ja piisavalt hooliv. Ka paigaldus käis ajaliselt täpselt ja korrektselt. Mina julgeks soovitada küll Elektritransporti teistelegi.

Alo Kõrve
Linnateatri näitleja
TEKKIS HUVI?

Anna meile oma soovist teada ja võtame Sinuga ühe tööpäeva jooksul ühendust.

HOIA ENNAST MEIE TEGEMISTEGA KURSIS!

Liitu Elektritranspordi uudiskirjaga:

Elektritranspordist üldiselt
Rentimisest
Investeerimisest

Back To Top