skip to Main Content

ELEKTRIAUTO RENT

MIDA PAKUME?

Elektritransport OÜ tegeleb elektriautode rendiga nii eraisikutele kui ettevõtetele. Kui tahad elektriautoga proovida oma igapäevatoimetusi teha või soovid oma töötajatele pakkuda mugavat ja keskkonnasõbralikku liikumisviisi, siis vaata lähemalt!

KUI PALJU ELEKTRIAUTOGA SÄÄSTAB?

Elektriauto kulutab 100 km läbimiseks keskmiselt €1,5 (kiirlaadjas laadides). Kui võrrelda seda sisepõlemismootoriga autodega, siis on see 4-5 korda vähem. Näiteks Honda Civicul on vastav näitaja €7,5, Škoda Octavial €8 ja Volkswagen Passatil €8,6. (Arvutustes on võetud Civicul kütusekuluks 6,5, Octavial 6,9 ja Passatil 7,5 l/100 km kohta, kütuse hinnaks kõigil 1,15€/l).

0
võrreldes Civicuga
0
võrreldes Octaviaga
0
võrreldes Passatiga

sõites kuus 4000 kilomeetrit.

AUTOD

Pakume suuremate akudega Nissan Leafe, mis sõidavad kaugemale ning laevad akusid kiiremini kui esimese generatsiooni mudelid. Lisaks saab elektriautoga legaalselt sõita ühissõidukiradadel ning parkida tasuta Tallinna kesklinna parkimisaladel. 100km läbimise kulu on 0,6-1,5 eurot.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

PILDID

Pikaajaline autorent

Soovid elektriautot pikemaks ajaks või ei leidnud enda vajadustele sobivat? Anna meile oma soovist teada ja hangime just Sulle sobiva elektriauto. Rendime kõiki elektriautosid, Mitsubishist Teslani!

TEKKIS HUVI?

Anna meile oma soovist teada ja võtame Sinuga ühe tööpäeva jooksul ühendust.


Algus: Lõpp:

HOIA ENNAST MEIE TEGEMISTEGA KURSIS!

Liitu Elektritranspordi uudiskirjaga:

Elektritranspordist üldiselt
Rentimisest
Investeerimisest

Back To Top