skip to Main Content

INVESTEERI ELEKTRIAUTODESSE

… ja teeni 10% intressi aastas.

PAKKUMINE

Elektritransport OÜ tegeleb elektriautode rendiga ning meie eesmärk on edendada ja populariseerida keskkonnasäästlikku transporti. Kui soovid samuti elektriautode revolutsiooni panustada, siis see pakkumine on just Sulle!

TEENI 10% AASTAS

Teeni 10% intressi aastas. Tagasimakseid teostame iga kuiselt kas bullet- või annuiteetgraafiku alusel ja investeeringu periood on vastavalt 3 või 5 aastat.

ALATES 1000-ST EUROST

Oleme soovinud tuua seda võimalust võimalikult paljude inimesteni ja seetõttu on võimalik elektriautodesse investeerida juba alates 1000-st eurost.

TAGATISEKS REGISTERPANT

Seame laenu tagatiseks sõidukile registerpandi, mis on sarnane hüpoteegile kinnisvara puhul. Täpsemalt loe KKK-st.

0
autot
0
investorit
0
investeeritud
0
makstud intressi
KUIDAS ASI KÄIB?
Anna Endast Teada

Anna endast teada

Anna meile enda investeerimissoovist kontaktivormi kaudu teada!

Võtame Sinuga ühendust

Võtame Sinuga ühendust

Võtame Sinuga ühendust, vastame Su küsimustele ja küsime täpsustavaid andmeid.

Kuulutame Välja ühisrahastusvooru

Kuulutame välja ühisrahastusvooru

Kui meil on vajadus soetada uus auto, siis kuulutame välja ühisrahastuvooru, mille käigus kogume kuni 95% sõiduki maksumusest (vähemalt 5% finantseerime ise).

Ostame Sõiduki

Ostame sõiduki

Soetame eelnevalt välja vaadatud sõiduki. Hetkel soetame peamiselt vähekasutatud 30 kWh akuga Nissan Leaf-e.

Seame Registerpandi

Seame registerpandi

Seame sõidukile Maanteeametis registerpandi, mille väärtus on 10% investeeringu summast suurem. Registerpant on Maanteeameti taustakontrollist avalikult nähtav.

Teostame Tagasimakseid

Teostame tagasimakseid

Juba järgmisel kuul teostame esimese tagasimakse annuiteetgraafiku alusel. Eraisikust investorite puhul peame seadusest tulenevalt kinni ka tulumaksu ja tasume selle otse Maksuametile.

Miks investeerida elektriautodesse?

Investeerides elektriautodesse, investeerid keskkonnasõbralikesse ettevõtetesse, lisaks muudad keskkonna meie ümber puhtamaks ja toetad Eesti majanduskasvu. Loe elektriautode eeliste kohta lähemalt:

Investorite tagasiside
Raimo

Varasemalt olen küll investeerimisega kokku puutunud, aga mahud olnud väga väikesed. Kuna tekkis vaba raha ja ei tahtnud seda seisma jätta, siis otsustasin selle investeerida Elektritransport OÜ-sse. Antud ettevõtte valisin investeerimiseks, sest olen sealsete inimestega varem kokku puutunud ning tean, et võin neid usaldada. Investeeringu protsess oli vähe aega nõudev ning küsimustele vastati väga kiiresti. Kindlasti soovitan ka teistel Elektritransport OÜ kaudu elektriautodesse investeerida.

Raimo
Miina

Eelistan passiivseid investeerimisvõimalusi ning Elektritransport OÜ pakub turvalise ja tulusa võimaluse raha paigutada pikemaks perioodiks. Samuti hindan kõrgelt motiveeritud meeskonna keskkonnasõbralikku tegevust ning oma raha investeerides tunnen, et olen selle mitmes mõttes kasulikult tööle pannud.

Miina
Paavo

Otsustasin Elektritransport OÜ-sse investeerida, kuna soovisin investeerimisportfelli mitmekesistada. Tehinguni jõudmist kiirendas see, et juba esimeses pöördumises sain piisavalt palju infot ning KKK oli samuti väga hästi tehtud. Ka sai määravaks, et passiivne sissetulek saab olema igakuine ning et laen on tagatud registerpandiga. Tunnustan meeskonna professionaalset ja ladusat asjaajamist. Soovitan seda investeerimisvõimalust neile, kes on huvitatud passiivse sissetuleku teenimisest ja seda igakuiselt.

Paavo
KALKULAATOR

Leia, kui palju hakkad elektritransporti investeerides teenima.

Bullet graafiku puhul makstake igakuiselt ainult intressi ja põhiosa tagastatakse ühe maksena perioodi lõpus. Annuiteetgraafiku tagasimakse sisaldab nii põhiosa kui ka intressi. Eraisikust investorite puhul peame seadusest tulenevalt intressimaksetest kinni ka tulumaksu. Täpse tagasimaksegraafikuga on võimalik tutvuda SIIN, sisestades kollasesse ruutu investeeritava summa.

TUNDUB PÕNEV?

Kui tunned, et elektriautodesse investeerimine võiks olla midagi Sinu jaoks, siis täida allolev vorm ja võtame Sinuga ühendust.

Nimi*

E-mail*

Telefon

Investeeringu summa (esialgne hinnang)

Küsimused, kommentaarid

Back To Top