fbpx skip to Main Content

ELEKTRITRANSPORDIST

MILLEGA TEGELEME?
Elektritransport OÜ tegeleb elektriautode rendi ja müügiga ning vajaliku taristu pakkumisega. Meie eesmärgiks on edendada ja populariseerida keskkonnasäästlikku transporti Eestis. Elektritranspordil on kolm peamist tegevusvaldkonda: elektriautode rent, elektriautode müük ja laadimisjaamade müük. Olles noor ja kiiresti kasvav ettevõte, finantseerib Elektritransport osa oma tegevusest ühisrahastuse abil.
MISSIOON
Olla elektritranspordi revolutsiooni eestvedaja Eestis.
VISIOON

2030. aastal on elektritransport eelistatuim transpordiviis Eestis.

MEESKOND
Raul Potisepp

Raul Potisepp

Juhatuse liige

Raul on lõpetanud Glasgow Ülikooli ja kirjutanud lõputöö teemal, kas vedelad biokütused on mõistlik alternatiiv Eesti transpordisektoris. Ta on töötanud Junior Achievementis, mis tegeleb ettevõtluse ja ettevõtlikkuse arendamisega noorte hulgas, ning viimastel aastatel Eesti Taastuvenergia Kojas projektijuhina. Raul peab end väikeinvestoriks ning on investeerinud nii kinnisvarasse, aktsiatesse kui ka otse ettevõtetesse. Elektritranspordis vastutab Raul ettevõtte igapäevase hea käekäigu eest.

Rain Neemlaid

Rain Neemlaid

Laadimislahenduste insener

Rain vastutab kogu Elektritransport OÜ laadimis-taristuga seonduva eest. Tema ülesanneteks on arenduste juhtimine, suuremate projektide elluviimine ning tagada laadimisjaamade igapäevane töö.

Martin Raadik

Martin Raadik

Laadimisseadmete müügijuht

Martin on 10 aastase kogemusega müügijuht. E-mobiilsuse kire tõttu on ta akutootmisgigandi Samsung SDI ridades juhtinud kümnete miljonite eurode suurusi projekte. Varasemalt on ta mehaanikaõpingute kõrvalt värvanud ja treeninud müügimeeskondi Southwestern’is, jõudes ka ise müügitulemuste tippudesse. Elektritranspordis vastutab Martin laadimisvõrgustiku kasvatamise ja laadijate müügi eest.

Indrek Heinola

Indrek Heinola

Renditeenuse arendusjuht
Indrek on 20 aastat tegelenud autode müügiga erinevates ettevõtetes. Elektriautod on huvitanud teda alates sellest hetkest, kui Eestisse saabusid esimesed Nissan Leaf’id. Peale esimest sõidukogemust elektriautoga on ta veendunud, et elekter ongi õige “kütus”. Elektritranspordis vastutab Indrek renditeenuse arengu ja autopargi eest ning tegeleb autode ostu-müügitehingutega.

Lisaks ülalolevatele on meie meeskonnas veel liikmeid, täiendades ettevõtet juriidilise ja insenertehnilise teadmusega.

VÕTA ÜHENDUST

Tekkis küsimus või soovid lihtsalt teada, kuidas meil läheb? Kirjuta meile alloleva vormi kaudu ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Nimi*

E-mail*

Telefon

Sõnumi sisu

HOIA ENNAST MEIE TEGEMISTEGA KURSIS!

Liitu Elektritranspordi uudiskirjaga:

Elektritranspordist üldiselt
Rentimisest
Investeerimisest

Back To Top