skip to Main Content

ELEKTRITRANSPORDIST

MILLEGA TEGELEME?
Elektritransport OÜ tegeleb elektriautode rendi ja müügiga ning vajaliku taristu pakkumisega. Meie eesmärgiks on edendada ja populariseerida keskkonnasäästlikku transporti Eestis. Elektritranspordil on kolm peamist tegevusvaldkonda: elektriautode rent, elektriautode müük ja laadimisjaamade müük. Olles noor ja kiiresti kasvav ettevõte, finantseerib Elektritransport osa oma tegevusest ühisrahastuse abil.
MISSIOON
Olla elektritranspordi revolutsiooni eestvedaja Eestis.
VISIOON

2030. aastal on elektritransport eelistatuim transpordiviis Eestis.

MEESKOND
Raul Potisepp

Raul Potisepp

Juhatuse liige

Raul on lõpetanud Glasgow Ülikooli ja kirjutanud lõputöö teemal, kas vedelad biokütused on mõistlik alternatiiv Eesti transpordisektoris. Ta on töötanud Junior Achievementis, mis tegeleb ettevõtluse ja ettevõtlikkuse arendamisega noorte hulgas, ning viimastel aastatel Eesti Taastuvenergia Kojas projektijuhina. Raul peab end väikeinvestoriks ning on investeerinud nii kinnisvarasse, aktsiatesse, laenudesse kui ka otse ettevõtetesse. Elektritransport OÜ-s vastutab Raul kõige eest, mis puudutab autosid ja rentnikke.

Sander Ots

Sander Ots

Juhatuse liige

Sandril on bakalaureusekraad keskkonnajuhtimises, kusjuures Sandri lõputöö keskendus elektri- ja tavatakso kasvuhoonegaaside emissioone võrdlusele. Hetkel õpib ta magistriõppes jätkusuutlikku ettevõtlust. Lisaks erialastele teadmistele on Sander olnud pikalt huvitatud ka investeerimisest ja kirjutab investeerimisblogi Raha teeb Raha. Elektritransport OÜ-s vastutab Sander investorsuhtluse ja finantspoole eest.

Rain Neemlaid

Rain Neemlaid

Müügiinsener

Rainil on bakalaureuse kraad Lõuna-Taani ülikoolist mehhatroonika erialal. Peale ülikooli kolis ta aastaks Suurbritannisse, Oxfordi, kus töötas ühes väikeettevõttes tarkvara insenerina. Rain tegeleb hobi korras ka investeerimisega ning kõige rohkem meeldivad talle dividendiaktsiad, laenud ja võlakirjad. Elektritransport OÜ meeskonnaga liitus Rain peale ajateenistuse läbimist ja tema vastutada on kõik elektriauto laadijate müügiga seonduv.

Lisaks ülalolevatele on meie meeskonnas veel liikmeid, täiendades ettevõtet juriidilise ja insenertehnilise teadmusega.

VÕTA ÜHENDUST

Tekkis küsimus või soovid lihtsalt teada, kuidas meil läheb? Kirjuta meile alloleva vormi kaudu ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Nimi*

E-mail*

Telefon

Sõnumi sisu

HOIA ENNAST MEIE TEGEMISTEGA KURSIS!

Liitu Elektritranspordi uudiskirjaga:

Elektritranspordist üldiselt
Rentimisest
Investeerimisest

Back To Top