fbpx skip to Main Content

NRGkick

8891 189

NRGKick laadija on meie toodetest kõige praktilisem: seda ei ole vaja seinale kinnitada, mis annab võimaluse selle näiteks maale või reisile kaasa võtta. See laadija sobib sulle kui sul on võimalik laadida autot tööstusvoolu pistikust või kui pead tihti laadima autot kodust ära olles.

Laadija kuulub kõrgema hinnaklassi toodetesse ning on väga kvaliteetne. Samuti vastab laadija kõrgetele ohutusnõuetele, mis on vajalikud laadija müügiks Saksa turul, kus on laadijatele seatud kõrged elektrilise ohutuse standardid.

Laadija ühendatakse vooluvõrku tööstusvoolupistikuga.

NRGkick laadijat saab tellida mitmes erinevas konfiguratsioonis:

32A (kuni 22kW) või 16A (kuni 11kW). Nii 16 ja 32 amprised seadmed on võimalik saada Bluetoothiga ja ilma. Samuti Tüüp 1 kui ka Tüüp 2 standardile.

Laadimisandmete jälgimiseks ning laadija konfigureerimiseks (nt. sisendvoolu muutmiseks) on olemas mobiilirakendus (Vajalik Bluetoothiga seade):

 

Baashind sisaldab laadijat. Pakume ka erinevaid adaptereid: 32A jõupesast üleminek 16A jõupesale, “camper” pistiku adapter ja tavalise pistiku (Schuko) adapter. Kui on küsimus laadija või adapterite kohta, siis võtke meiega ühendust!

Clear selection
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kui oled laadija valimisega hädas, siis võta meiega julgelt ühendust:

Back To Top